سلام دوست عزیز ! در صورت تمایل بصورت آنلاین گفتگو کنیم
null

استخدام در عاملیت فروش

شرکت ماشین سازی آریا در راستای تکمیل عاملیت های فروش خود در سطح کشور در زمینه ماشین آلات صنایع چوب از همکاران و فروشندگان معتبر در زمینه فروش ماشین آلات در شهرهای فاقد نمایندگی ، دعوت به عمل می نماید . لطفاً جهت اطلاعات بیشتر و استخدام با شماره تلفن 09125759137 و یا با پست الکترونیکی info@ariamachinery.com تماس حاصل فرمائید .

استخدام در فروش

شرکت ماشین سازی آریا در راستای تکمیل تیم کارشناسی و تخصصی خود در زمینه فروش ماشین آلات صنایع چوب از دانش آموختگان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های بازرگانی و اقتصاد و دیگر افراد مجرب و آشنا به زمینه های کاری خود را جهت استخدام از طریق پست الکترونیکی به آدرس sale@ariamachinery.com ارسال و یا با شماره تلفن 09125191245 تماس حاصل فرمائید
null
null

استخدام در کارخانه

شرکت ماشین سازی آریا در راستای تکمیل تیم کارشناسی و تخصصی خود در زمینه تولید ماشین آلات صنعت چوب از دانش آموختگان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مهندسی مکانیک ، صنایع ، الکترونیک و دیگر افراد مجرب و آشنا به زمینه های مذکور دعوت به عمل می آورد . لطفا در صورت تمایل رزومه کاری خود را جهت استخدام از طریق پست الکترونیکی به آدرس sale@ariamachinery.com ارسال و یا با شماره تلفن 09125191245 تماس حاصل فرمائید .
فهرست
فروش فوق العاده ماشین آلات CNC با اقساط 24 تا 36 ماهه( کلیک کنید )
+ +