دستگاه منبت کاری با اقساط بلند مدت

برای راه اندازی کارگاه جدید خود به سراغ دستگاه منبت کاری با اقساط بلند مدت بروید

دستگاه منبت کاری با اقساط بلند مدت

با توجه به تجربه بدی که از وام‌های اقساطی داشته‌ام، معمولاً به محض شنیدن گزینه اقساطی و یا خرید قسطی بلافاصله تا حد امکان از محل مورد نظر فرار می‌کردم. اما نکته‌ای که توجه من را به خود جلب کرد و به جرأت می‌توان گفت که دیدگاه من را نسبت به خرید اقساطی دستگاه یا ابزار خاصی تغییر داد، گزینه خرید دستگاه منبت کاری با اقساط بلند مدت بود که از لحاظ مختلف بر روی دیدگاه من تأثیر گذاشت. دستگاه‌های منبت کاری در حوزه‌های مختلفی به کار گرفته می‌شوند و معمولاً هر سال شاهد راه اندازی چند کارگاه جدید در این حوزه هستیم. از طرف دیگر کارگاه‌های قدیمی نیز برای پاسخگویی به نیاز مشتریان جدید و تغییر سلیقه آنها نیاز دارند که تغییراتی در فرایند تولید خود به وجود بیاورند. به همین دلیل، سعی می‌کنم که در این مطلب به جوانب مختلف دستگاه منبت کاری با اقساط بلند مدت بپردازم و مزایای آن برای کارگاه‌های جدید و کارگاه‌های قدیمی را مورد بررسی قرار دهم.

البته توصیه می‌کنم که حتماً از محصولات و شرایط خرید دستگاه‌های مختلف از شرکت ماشین سازی آریا دیدن کنید و شرایط آن‌ها را با این مطلب مقایسه کنید.

چون باز پرداخت قسط‌ها سخت نیست

قبل از اینکه بخواهیم در مورد خرید دستگاه‌های منبت کاری به سراغ شیوه‌های پیچیده و فنی برویم، مهم‌ترین دغدغه خریداران این دستگاه‌ها را در این قسمت مورد بحث قرار می‌دهیم و آن چیزی نیست جز بازپرداخت قسط‌ها. زمانی که در شرکت ما مسئله خرید دستگاه منبت کاری با اقساط  بلندمدت مطرح می‌شود، این امکان برای خریداران فراهم است که اقساط بلند مدت مطابق با شرایط شرکت و خریدار انتخاب شود و زمان کافی به آنها برای بازپرداخت اقساط داده شود. اگرچه نمی‌توانیم از مسئله فروش و سود شرکت از این دستگاه‌ها چشم پوشی کنیم، اما هدف نهایی یک شرکت از فروش دستگاه منبت کاری با  اقساط بلند مدت اعمال فشار بر روی خریداران و سختگیری بر روی آنها نیست. بنابراین با اطمینان می‌توان گفت که گزینه خرید اقساطی بلند مدت به آنها فرصت کافی برای رونق کسب و کار و سرمایه گذاری در این حوزه را می‌دهد.

چون زمان کافی برای بازپرداخت اقساط بلندمدت را دارید

اگر یک کارگاه جدید دارید و به دنبال رونق کسب و کار خود هستید، طبیعتاً گزینه خرید دستگاه منبت کاری با اقساط بلند مدت نمی‌تواند پیشنهاد بدی باشد و بهتر است با توجه به بازار نیز به آن فکر کنید. اجازه دهید که با هم این موضوع را بررسی کنیم. خرید دستگاه به صورت نقدی برای کسانی که سرمایه اولیه کافی دارند و می‌توانند مواد اولیه برای شروع کار خود فراهم کنند، مناسب است و طبیعتاً نیازی به تحمل کردن دردسرهای مربوط به پرداخت قسط و زمان بندی برای آن نخواهند داشت. اما مسئله راه اندازی کارگاه به اینجا ختم نمی‌شود و اغلب کسانی که ما در شرکت خود دیده‌ایم، به دنبال راه اندازی یک کارگاه هستند که در بلند مدت به عنوان منبع درآمد پایدار آنها استفاده شود.

اگرچه خرید دستگاه منبت کاری نقدی هم برای ما و هم برای آن‌ها گزینه مناسبی به شمار می‌رود، اما پیشنهاد ما به این افراد استفاده از گزینه خرید دستگاه منبت کاری با اقساط بلندمدت است. خرید اقساطی به آنها این امکان را می‌دهد که برای بازپرداخت اقساط خود زمان کافی در اختیار داشته باشند و در طول فعالیت کارگاه، طوری برنامه ریزی کنند که از لحاظ مالی و اقتصادی دچار مشکل نشود.

با دستگاه منبت کاری با اقساط بلند مدت به آموزش نیروهای جدید فکر کنید

اما توصیه دیگر ما در استفاده از دستگاه منبت کاری با اقساط بلند مدت این است که تمام فکر و ذهن خود را به مسائل مالی مشغول نکنید و بهتر از بر روی برنامه‌های بلندمدت خود نیز تمرکز داشته باشید. زمانی که نقدی برای خرید یک دستگاه منبت کاری اقدام می‌کنید، طبیعتاً تمامی هزینه آن را می‌پردازید و نیازی به صبر کردن برای پرداخت اقساط آن نخواهید داشت. خب! این در نهایت برای کسب و کار مناسب است. برای کسانی که برای کارگاه خود برنامه بلند مدت دارند و نمی‌خواهند که فعالیت خود را به یک دستگاه محدود کنند، کارشناسان فنی این حوزه توصیه می‌کنند که از چند دستگاه استفاده شود که زمینه پرورش نیروهای جدید فراهم شود. با داشتن یک دستگاه عملاً نه زمان کافی و نه تجهیزات کافی برای آموزش اپراتور و تکنسین جدید نخواهید داشت. اما هنگامی که از دستگاه منبت کاری با اقساط بلندمدت استفاده می‌کنید، شانس خرید چند دستگاه را به خود می‌دهید که عملاً شرایط برای آموزش نیروهای جدید نیز فراهم می‌شود.

اگر کارگاه بزرگ دارید، می‌توانید چند دستگاه داشته باشید

یکی از بزرگترین مزایای خرید دستگاه منبت کاری با اقساط بلند مدت می‌تواند به کارگاه‌های بزرگ برساند و اغلب آنها به این مزیت فکر نمی‌کنند، استفاده همزمان از چند دستگاه است که تحول عجیبی در کسب و کار آنها به وجود می‌آورد. به هر اندازه که بازار برای یک کارگاه کوچک و نوپا سخت و مشکل است، برای کارگاه‌هایی که مدت زمان زیادی در حوزه منبت‌کاری فعالیت داشته‌اند، راحت‌تر است و به راحتی می‌توان مشتریان بیشتری به کسب و کار خود

جذب کنند. این امتیاز بزرگ باعث می‌شود که به فکر رونق کسب و کار خود و افزایش روند تولید خود باشند. شرکت‌های بزرگ در یک منطقه محدود هستند و شاید از تعداد انگشتان یک دست فراتر نرود، اما همین شرکت‌ها رقابت بسیار سنگینی با یکدیگر دارند و یک قدم جلوتر حرکت کردن برای آنها امتیاز بزرگی محسوب می‌شود. اما ربط این موضوع به خرید دستگاه منبت کاری  با اقساط بلند مدت چیست؟

زمانی که یک شرکت برای خرید دستگاه‌های اقساطی اقدام می‌کند، می‌توان ادعا کرد که تقریباً هزینه خرید یک دستگاه را بر روی چند دستگاه سرمایه گذاری کرده و کارگاه خود را با این دستگاه‌ها تجهیز می‌کنند. بنابراین با گرفتن بازار از رقبای خود، زمینه رونق کسب و کار و جذب مشتری بیشتر برای کارگاه‌ها فراهم می‌کند. البته ما قصد نداریم که مزایای خرید دستگاه منبت کاری با اقساط بلند  مدت را به همین چند مورد فوق محدود کنیم و توصیه می‌کنم که حتماً با گروه ماشین سازی آریا و کارشناسان آنها در تماس باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

دستگاه CNC ام دی اف
سی ان سی MGK09

استعلام قیمت محصولات

جهت استعلام قیمت انواع دستگاه ها، لطفا با شماره های دفتر فروش تماس حاصل نمایید

فهرست
فروش فوق العاده ماشین آلات CNC با اقساط 24 تا 36 ماهه( کلیک کنید )
+ +